אלדן

אלדן השכרת רכב אלדן הינה החברה להשכרת רכב המובילה בישראל. 
חברת אלדן מפעילה 24 סניפי השכרה ברחבי ישראל, מקרית שמונה ועד אילת, צי השכרת הרכב מונה כ-15,000 כלי רכב. אחד מכל שלושה כלי רכב המושכרים בישראל לתיירים הוא של חברת אלדן. 

בנוסף למענה על צורכי התיירים, מציעה אלדן את שרותיה למגזרים העסקיים והמוסדיים. לחברה נתח שוק של כ-35 אחוז משוק השכרת כלי הרכב בישראל. 
אלדן הגדירה אסטרטגיה של צמיחה לאורך השנים, הבאה לידי ביטוי ע"י רכישת פעילויות עיסקיות המאפשרות סינרגיה עם הפעילות הנוכחית של הקבוצה. בשנת 1991 רכשה אלדן את חברת ההשכרה “סיור ותיור" ובשנת 2004 את סוכנות הרכב הישראלית של “יורופקאר".אבחון ארגוני שנעשה על ידינו בחברה העלה צורך בביצוע תכנית פיתוח מנהלים מערכתית בארגון לשם הקניית מיומנויות ניהול מתקדמות לצד יצירת התפתחות תודעתית, חשיבתית והתנהגותית בקרב הדרג ניהולי בחברה התואמת את צרכי הארגון והסביבה העסקית בה הוא פועל כיום. 

מטרות התכנית: 
1.גיבוש הפורום כצוות ניהולי- הגברת הראייה המערכתית, ההבנה של עבודה כ"רשת מאוחדת" בה מתקיימים יחסי גומלין, הפריה ושיתוף בהחלטות ובביצוע, וחיזוק דיאלוג וחשיבה ניהולית בקרב המנהלים.
2.אבחון סגנון ניהולי אישי והגברת מודעות לעוצמות ולחולשות ניהוליות של כל מנהל.
3.פיתוח יכולות והקניית מיומנויות, כלים ושפה ניהולית.

רציונל למסגרת התכנית: 
בתכנית ניתן דגש ללמידה מניסיון והחזרת המנהלים לשוטף עם כלים ומכוונות להתנסויות חדשות. נעזרנו במודלים ובתיאוריות ככלי חשיבתי לניתוח של אירועים והתמודדויות ניהוליות מהיומיום של המשתתפים בתהליך וכיוונו ליצירת קבוצה עובדת היוצאת נשכרת מיכולת התייעצות ומתן משוב ישיר ביניהם גם מעבר לקיומה של מסגרת התכנית. 

קונספט המפגשים:


ההמלצה הראשונית שלנו להנהלת החברה, שהתקבלה כאבן דרך בתכנית עסקה בחיבור מנהלים בכירים יותר בארגון (מנכ"ל וסמנכ"לים) לתכנית זו, בדרכים כגון: חניכה ניהולית ע"י ממונים, ומנהלים נוספים שיצטרפו לחשיבה משותפת מזוויות שונות על תפקידו של המנהל כיום באלדן. תכנית פיתוח המנהלים התקיימה בקבוצות של עד 15 מנהלים על-מנת לשמר רמת אינטימיות לצד הטרוגניות ומקורות ללמידה. המרווחים בין המפגשים - אחת לשבועיים- אפשרו למנהלים הזדמנות לעבד את הנושאים שנידונו, להתאים ולהטמיע את הכלים שהוצגו, ואפשרו התייחסות במפגשים הבאים לדילמות הנגזרות מן האתגר המרכזי בתהליך זה, והוא- ההטמעה - ראשית, של התפיסה החדשה, ולצידה, של השגרות הניהוליות שנלמדו בתכנית. 

מבנה התכנית:
כ-10 מפגשים קבוצתיים אחת לשבועיים לצד מפגשי תמיכה וליווי אישיים למשתתפים ומיסוד מפגשי חניכה של חברי ההנהלה עם משתתפי התכנית. 

תכנים אפשריים
להלן תכנים אפשריים לתכנית. גיבוש סופי של תכני התוכנית לאחר פגישת הכנה. 

חדשות ועדכונים
 • מצטרפים חדשים ומשמעותיים למעגל הלקוחות של לוטם פז
  ברכות לחברות "אלקטרה", "קוים תחבורה ציבורית", "מפעלי חבל מעון", "ועידת התביעות" ו"החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי" על הצטרפותם למשפחת לקוחותינו ! ברוכים הבאים !
 • מתחם "מנהיגות רוחנית מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"
  גאים לבשר כי גם בחוהמ"פ הקרוב נרד כמנהג המסורת לנגב ל"אשרם במדבר" למתחם "מנהיגות רוחנית" מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"- 5 ימים של סדנאות מנהיגות, העצמה והתפתחות אישית, מתחם מפגשי קואצ´ינג אישיים ועוד. מוזמנים !
 • מחזור שלישי ל LTP
  המחזור השלישי של תכנית המנהיגות LTP "מנהיגות משנה עולם" מבית לוטם פז יועצים יוצא לדרך ! הקורס יתחיל באוקטובר הקרוב, נותרו מספר מקומות אחרונים למעוניינים !
 • ברכות לחברת ´חשמל ישיר´ על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !
 • סדנה חדשה למנהלים מבית לוטם פז יועצים
  סיכום שנה ובנייה יעילה של תכנית עבודה לשנת 2015, בקלות, פשטות והנאה ! פרטים במשרד 03-6850044
 • ברכות ליועץ ארגוני רום שיבי להולדת התאומים מאיה ואוהד !
 • ברכות לאגודה למען החייל על הצטרפותם לחוג לקוחותינו !
  שמחים וגאים ללוות אתכם בתהליך לבניית ´חוסן צוותי´ בבתי החייל ברחבי הארץ
 • ברכות ליועצת ארגונית ליאת שפירא מצוות החברה להולדת בתה הילי !
 • גאים לבשר על תחילת המיונים לתכנית המתמחים ביעוץ ארגוני מבית לוטם פז יועצים
  בוגרים טריים או סטודנטים לתואר שני בפיתוח ארגוני/ פסיכולוגיה ארגונית המעוניינים להשתלב המחזור הקרוב של תכנית ההתמחות הייחודית שלנו מוזמנים להעביר קורות חיים דרך האתר
 • משפחת לוטם-פז יועצים מברכים את פזית זיידנברג-פורת, יועצת ארגונית מצוות החברה להולדת בתה ליאה !
 • ברכות לחברת "קוראל שירותי ים" על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !

שותפים להצלחה