ייעוץ ופיתוח ארגוני

ייעוץ ופיתוח ארגוני
בעידן של שינויים והתפתחות מואצת ארגונים נדרשים לסגל דרכי פעילות, יכולות ומבנים ארגוניים המאפשרים להם לנוע בחופשיות ולהשתנות תדיר, וזו מבלי לאבד את קולם הייחודי ואת ליבת חזונם וערכיהם המובילים, ללמוד לא רק להסתגל למציאות המשתנה אלא להוביל, להנהיג ולהיות חלוצים וחוקרים ב"אוקיינוסים כחולים" של הזדמנויות.

חברת "לוטם פז יועצים" מתמחה בניהול תהליכי שינוי ארגוניים בגישה הוליסטית מערכתית, גישה המתבוננת על "התמונה הגדולה" מבלי לאבד את היכולת להתבונן על האנשים המרכיבים אותה, גישה המאפשרת לארגון לחזק את יסודותיו על מנת לאפשר לו להגביה עוף.

יכולות האבחון, כלי החשיבה החדשניים, היכולת ללמוד מניסיון העבר של 18 שנות עשייה, עשרות ארגונים ומאות מנהלים עמם עבדנו לאורך השנים מבלי לאבד את היכולת להתמיד להתבונן קדימה, להכיר בפוטנציאלים גלומים ולהגיע לכל ארגון כ"דף חלק", ללא שיפוטיות ודעות קדומות, אך עם הרבה ניסיון מהצלחות כמו גם מטעויות לאורך השנים, ברגישות, באהבה גדולה למקצוע ועם תחושת חזון ושליחות, זו משימתנו.

הובלה וליווי תהליכי שינוי ארגוניים, יצירת והטמעת שגרות וכלים ניהוליים חדשניים, ליווי ואימון מנהלים, צוותים ויחידות ארגוניות, עבודה אסטרטגית עם הנהלות ליצירת חזון, זיקוק ערכים מובילים ובניית אסטרטגיות עבודה לטווח ארוך ותכניות לביצוע הנגזרות מהן, בחינה, ניתוח, פיתוח ושינוי מבנים ארגוניים, ארגון ושיטות, אסטרטגיות ניהול ידע ארגוני וליווי תהליכי משאבי אנוש אסטרטגיים, אלו מקצת הנושאים בהם אנו מציעים את שירותינו באהבה ללקוחותינו.

תהליך יעוץ אפקטיבי, גם אם הינו פשוט וקצר, חייב לכלול את המרכיבים הבאים:
 • אבחון ארגוני- בחינת מטרות, יעדים, חזון ארגוני, ערכי ליבה ותרבות ארגונית וכן פערי "רצוי" מול "מצוי".
 • הצבת מטרות ויעדים לפרויקט- אם לא נדע מהי מטרתנו כיצד נדע מה יש לעשות ? בראשיתה של כל תכנית שינוי ישנם יעדים ומטרות. פשוטים וברורים הניתנים לכימות ומדידה באופן ישיר או עקיף. המטרות שיוצבו יכללו גם מטרות "סופיות" לפרויקט וגם מטרות לאורך הדרך, "אבני דרך" שיאפשרו בחינת התקדמות לאורך התהליך.
 • בחירת כלי ההתערבות בשיתוף עם הנהלת הארגון- בין אם מדובר בסדנאות, בליווי אישי, בשינוי תהליכי עבודה בפיתוח הדרכה או במיקודים אסטרטגיים חדשים. כלי השינוי תמיד ברורים ומחוברים ליעדים ולמטרות המבוקשות.
 • ביצוע ההתערבות, הן בכלי יעוץ, הן בכלי הדרכה והן בארגון ושיטות, בחינה ויצירה של כלי-עבודה ארגוניים, מבנים ארגוניים ונהלים, תוך בחינה מתמדת של יעילות והצלחת התהליך ומחויבות לחזון ולעשייה מתוך הנאה !
 • מחקר ולמידה לאחר התהליך ומתן כלים למדידה והתנהלות שיאפשרו לארגון לקיים מצוינות אמיתית, משמעותית וארוכת-טווח !
למידע נוסף בנושא הדרכות ,העצמה אישית ותאטרון אירגוני לחץ כאן

למאמרים בנושא ייעוץ ארגוני, העצמה אישית וניהול לחץ כאן

ליצירת קשר בנושא ייעוץ ארגוני אנא פנו למיכל 054-8029293 
או במייל - michal@lotempaz.com
חדשות ועדכונים
 • מצטרפים חדשים ומשמעותיים למעגל הלקוחות של לוטם פז
  ברכות לחברות "אלקטרה", "קוים תחבורה ציבורית", "מפעלי חבל מעון", "ועידת התביעות" ו"החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי" על הצטרפותם למשפחת לקוחותינו ! ברוכים הבאים !
 • מתחם "מנהיגות רוחנית מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"
  גאים לבשר כי גם בחוהמ"פ הקרוב נרד כמנהג המסורת לנגב ל"אשרם במדבר" למתחם "מנהיגות רוחנית" מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"- 5 ימים של סדנאות מנהיגות, העצמה והתפתחות אישית, מתחם מפגשי קואצ´ינג אישיים ועוד. מוזמנים !
 • מחזור שלישי ל LTP
  המחזור השלישי של תכנית המנהיגות LTP "מנהיגות משנה עולם" מבית לוטם פז יועצים יוצא לדרך ! הקורס יתחיל באוקטובר הקרוב, נותרו מספר מקומות אחרונים למעוניינים !
 • ברכות לחברת ´חשמל ישיר´ על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !
 • סדנה חדשה למנהלים מבית לוטם פז יועצים
  סיכום שנה ובנייה יעילה של תכנית עבודה לשנת 2015, בקלות, פשטות והנאה ! פרטים במשרד 03-6850044
 • ברכות ליועץ ארגוני רום שיבי להולדת התאומים מאיה ואוהד !
 • ברכות לאגודה למען החייל על הצטרפותם לחוג לקוחותינו !
  שמחים וגאים ללוות אתכם בתהליך לבניית ´חוסן צוותי´ בבתי החייל ברחבי הארץ
 • ברכות ליועצת ארגונית ליאת שפירא מצוות החברה להולדת בתה הילי !
 • גאים לבשר על תחילת המיונים לתכנית המתמחים ביעוץ ארגוני מבית לוטם פז יועצים
  בוגרים טריים או סטודנטים לתואר שני בפיתוח ארגוני/ פסיכולוגיה ארגונית המעוניינים להשתלב המחזור הקרוב של תכנית ההתמחות הייחודית שלנו מוזמנים להעביר קורות חיים דרך האתר
 • משפחת לוטם-פז יועצים מברכים את פזית זיידנברג-פורת, יועצת ארגונית מצוות החברה להולדת בתה ליאה !
 • ברכות לחברת "קוראל שירותי ים" על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !

שותפים להצלחה