סדנאות שירות

סדנאות שירות

בימים אלו, של תחרות הולכת וגוברת, הפרטה כללית ופתיחת אפשרויות רבות ומגוונות יותר ללקוח הישראלי בכל תחום שהוא, נושא השירות ללקוח, הנו חשוב ואף קריטי יותר מתמיד על מנת לייצר ולשמר מובילות בשוק.

הלקוח הישראלי הפך בשנים האחרונות למודע יותר לפעולותיו ולכוחותיו כתוצאה מחיזורם של גורמים שונים , חלקם צעירים, חדשניים ומציעי ערך מוסף חדשני, והנו לקוח "שבע" הנוטה שלא לשמור נאמנות לנותני שירות, בעיקר על רקע של שירות (ולא רק מסיבות כספיות, כפי שנוטים לחשוב).

נושא המודעות לשירות איכותי ללקוח ולנושא ה"שירות המוכר" (שירות כמנוף למכירות- upsaling) הפך ל"נושא חם" בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט.

חברות וארגונים משקיעים מאמצים ומשאבים רבים וחורטים על דגלם את ערך השירות ללקוח כערך עליון בהתנהלותם העסקית אל מול לקוחותיהם ובתדמיתם הציבורית.

מיומנויות מתן שירות איכותי ותודעת שירות גבוהה הנן מיומנויות נרכשות, הניתנות ואף מחויבות בלמידה ושיפור מתמיד.

כלים מתקדמים במיומנויות שירות ואינטראקציה אנושית מקדמים הן את הארגון, את חזונו ומטרותיו והן את העובד בתוך הארגון, מעצימים אותו ומשפרים את סביבת העבודה שלו.

בסדנאות לניהול ולמצוינות בשירות לקוחות מבית חברת לוטם-פז יועצים מקבלים המנהלים והעובדים כלים פשוטים, אפקטיביים וישימים "מן היום הראשון", כלים שנוסו בעבר על ידינו בעשרות ארגונים מובילים בתוצאות נראות לעין, הן מבחינת שביעות רצון הלקוחות והן מבחינת מכירות ותוצאות כלכליות.

דרך העברת התכנים הינה קלילה, פשוטה, התנסותית וחווייתית, המתאימה לקהל היעד.

מטרות התכניות למצוינות בשירות מבית לוטם-פז יועצים:

מתן "כלי עבודה" פשוטים וישימים למשתתפים שיאפשרו להם לשפר את מתן השירות, התקשורת עם הלקוח (הפנימי והחיצוני) ולמנף את אותה תקשורת לשם יצירת ערך מוסף מכירתי לטובת החברה והלקוח.

תהליכי היעוץ והסדנאות מותאמות בהיקפן ובתכניהן לארגון, לשפתו, תרבותו וצרכיו ועשויות לכלול סדנאות קבוצתיות, ליווי ואימון אישי למנהלים ועובדים, הטמעת תהליכי עבודה אפקטיביים ועוד.

כל תהליך שכזה הנו תוצר של אבחון ארגוני המבוצע בשיטות כגון ראיונות, שאלונים ותצפיות ומבוסס על מודלים אקדמיים מתחום הפסיכולוגיה והניהול. 

חדשות ועדכונים
 • מצטרפים חדשים ומשמעותיים למעגל הלקוחות של לוטם פז
  ברכות לחברות "אלקטרה", "קוים תחבורה ציבורית", "מפעלי חבל מעון", "ועידת התביעות" ו"החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי" על הצטרפותם למשפחת לקוחותינו ! ברוכים הבאים !
 • מתחם "מנהיגות רוחנית מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"
  גאים לבשר כי גם בחוהמ"פ הקרוב נרד כמנהג המסורת לנגב ל"אשרם במדבר" למתחם "מנהיגות רוחנית" מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"- 5 ימים של סדנאות מנהיגות, העצמה והתפתחות אישית, מתחם מפגשי קואצ´ינג אישיים ועוד. מוזמנים !
 • מחזור שלישי ל LTP
  המחזור השלישי של תכנית המנהיגות LTP "מנהיגות משנה עולם" מבית לוטם פז יועצים יוצא לדרך ! הקורס יתחיל באוקטובר הקרוב, נותרו מספר מקומות אחרונים למעוניינים !
 • ברכות לחברת ´חשמל ישיר´ על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !
 • סדנה חדשה למנהלים מבית לוטם פז יועצים
  סיכום שנה ובנייה יעילה של תכנית עבודה לשנת 2015, בקלות, פשטות והנאה ! פרטים במשרד 03-6850044
 • ברכות ליועץ ארגוני רום שיבי להולדת התאומים מאיה ואוהד !
 • ברכות לאגודה למען החייל על הצטרפותם לחוג לקוחותינו !
  שמחים וגאים ללוות אתכם בתהליך לבניית ´חוסן צוותי´ בבתי החייל ברחבי הארץ
 • ברכות ליועצת ארגונית ליאת שפירא מצוות החברה להולדת בתה הילי !
 • גאים לבשר על תחילת המיונים לתכנית המתמחים ביעוץ ארגוני מבית לוטם פז יועצים
  בוגרים טריים או סטודנטים לתואר שני בפיתוח ארגוני/ פסיכולוגיה ארגונית המעוניינים להשתלב המחזור הקרוב של תכנית ההתמחות הייחודית שלנו מוזמנים להעביר קורות חיים דרך האתר
 • משפחת לוטם-פז יועצים מברכים את פזית זיידנברג-פורת, יועצת ארגונית מצוות החברה להולדת בתה ליאה !
 • ברכות לחברת "קוראל שירותי ים" על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !

שותפים להצלחה