פיתוח הדרכה

פיתוח הדרכה יצירתיות, חדשנות, חווייתיות, חשיבה "מחוץ לקופסה", למידה "דרך הרגליים, הלב והשכל", כל אלו אינן ססמאות, אלא אתגרים מחויבי המציאות מבחינתנו ב"לוטם-פז יועצים", בבואנו לפתח וליצור תכנית הדרכה ללקוחותינו.

בין אם מדובר בתכנית הדרכה או הטמעה מורכבת ורבת שלבים, תכנים ומודולים ובין אם מדובר בסדנה קצרה וממוקדת, ואפילו בהרצאה קצרצרה בכנס מנהלים או יום גיבוש, בעידן של מידע, ויזואליזציה, שפע תכנים לא ניתן להגיע, להטמיע ולחבר את העובד או המנהל לתכני הדרכה ללא חשיבה עמוקה ושונה בתהליך פיתוח ההדרכה.

אנו בלוטם-פז יועצים מאמינים כי ישנה דרך להגיע לכל עובד ומנהל, כי בכל אחד טמונה היכולת ללמוד, להשתפר ולשכלל את יכולותיו, הכל תלוי בגישה ובהגשה, לכן אנו שמים דגש כה רב על פיתוח ההדרכה, החל מרמת התוכן, דרך העיצוב ועד לטכנולוגיה.

במהלך השנים פיתחנו בלוטם-פז יועצים עבור לקוחותינו השונים מאות קורסים, סדנאות, מערכים, חוברות, קורסים, לומדות, מצגות, ערכות הדרכה, חניכה ולמידה, תוך חשיבה יצירתית ועמוקה והקפדה על הפרטים הקטנים, כל זאת לשם יצירת חוויית למידה אפקטיבית ומהנה !

בצוות החברה מפתח הדרכה מומחה המשתלב כחלק אינטגרלי בתהליכי היעוץ וההדרכה, וכמו כן חלק מיועצי החברה הנם בעלי רקע נרחב בפיתוח הדרכה, הן מסורתי והן מתוקשב, כולל בוגרי יחידות פיתוח הדרכה צה"ליות.
בנוסף לכך אנו גאים לשתף פעולה עם סטודיו לאנימציה מהמובילים בארץ, המתמחה בפיתוח פתרונות ללמידה חווייתית-טכנולוגית.

חדשות ועדכונים
 • מצטרפים חדשים ומשמעותיים למעגל הלקוחות של לוטם פז
  ברכות לחברות "אלקטרה", "קוים תחבורה ציבורית", "מפעלי חבל מעון", "ועידת התביעות" ו"החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי" על הצטרפותם למשפחת לקוחותינו ! ברוכים הבאים !
 • מתחם "מנהיגות רוחנית מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"
  גאים לבשר כי גם בחוהמ"פ הקרוב נרד כמנהג המסורת לנגב ל"אשרם במדבר" למתחם "מנהיגות רוחנית" מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"- 5 ימים של סדנאות מנהיגות, העצמה והתפתחות אישית, מתחם מפגשי קואצ´ינג אישיים ועוד. מוזמנים !
 • מחזור שלישי ל LTP
  המחזור השלישי של תכנית המנהיגות LTP "מנהיגות משנה עולם" מבית לוטם פז יועצים יוצא לדרך ! הקורס יתחיל באוקטובר הקרוב, נותרו מספר מקומות אחרונים למעוניינים !
 • ברכות לחברת ´חשמל ישיר´ על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !
 • סדנה חדשה למנהלים מבית לוטם פז יועצים
  סיכום שנה ובנייה יעילה של תכנית עבודה לשנת 2015, בקלות, פשטות והנאה ! פרטים במשרד 03-6850044
 • ברכות ליועץ ארגוני רום שיבי להולדת התאומים מאיה ואוהד !
 • ברכות לאגודה למען החייל על הצטרפותם לחוג לקוחותינו !
  שמחים וגאים ללוות אתכם בתהליך לבניית ´חוסן צוותי´ בבתי החייל ברחבי הארץ
 • ברכות ליועצת ארגונית ליאת שפירא מצוות החברה להולדת בתה הילי !
 • גאים לבשר על תחילת המיונים לתכנית המתמחים ביעוץ ארגוני מבית לוטם פז יועצים
  בוגרים טריים או סטודנטים לתואר שני בפיתוח ארגוני/ פסיכולוגיה ארגונית המעוניינים להשתלב המחזור הקרוב של תכנית ההתמחות הייחודית שלנו מוזמנים להעביר קורות חיים דרך האתר
 • משפחת לוטם-פז יועצים מברכים את פזית זיידנברג-פורת, יועצת ארגונית מצוות החברה להולדת בתה ליאה !
 • ברכות לחברת "קוראל שירותי ים" על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !

שותפים להצלחה