המרחב לפיתוח מנהיגות

המרחב לפיתוח מנהיגות המרחב לפיתוח מנהיגות הנה כותרת כוללת למגוון סדנאות, קורסים, סמינרים ותכניות לפיתוח מנהיגות בחברת לוטם-פז יועצים, תכניות מגוונות הנשענות על ניסיון רב שנים בפיתוח מנהיגות בארגונים עסקיים, ציבוריים ובמגזר השלישי.

בלוטם-פז יועצים אנו מאמינים כי בבסיס כל תכנית פיתוח מנהלים ראוי שתהיה התייחסות לסוגיית המנהל כמנהיג בארגון, המוביל את עובדיו בדרך של השראה ומנהיגות לתוצאות עסקיות ולהצלחות, הן בתחום הניהול הספציפי עליו הוא מופקד והן בתרומתו ההיקפית, ההוליסטית, לארגון, לתרבות הארגונית לדינמיקה הארגונית ולמורשת הארגונית.

אנו מאמינים גם כי פיתוח יכולות מנהיגות בקרב מנהלים ועובדים עשוי להוות מפתח הן להעצמה אישית והן מפתח לשינוי חברתי, הבא לידי ביטוי הרבה מעבר לגבולות הארגון, ברמה החברתית, המשפחתית, הקהילתית, האזרחית והלאומית.

ואכן, מעבר לתכניות פיתוח המנהיגות השזורות לכל אורך תכניות פיתוח המנהלים בחברה, כחלק מחזון החברה וממחויבותנו ליצירת שינוי חברתי פיתחנו בחברת לוטם-פז יועצים את תכנית הדגל של המרחב לפיתוח מנהיגות, תכנית ה-LTP: תכנית "מנהיגות משנה עולם", תכנית מקיפה ואיכותית להכשרת מנהיגים שלא רק במסגרת פנים ארגונית.

תכנית ה-LTP מאפשרת למשתתפיה לגלות את "המנהיג שבתוכם", להיחשף למגוון אסכולות ופרשנויות על נושא המנהיגות, להתוודע למקורות שונים של השפעה והובלה ולטיפוסי מנהיגות ומנהיגים שונים, לחדד את אופיים כמנהיגים וכן להיחשף ל"ארגז-כלים" רחב ומקיף של כלי מנהיגות, יצירת שינוי, הובלה והשפעה.

במהלך התכנית יתנסו המשתתפים במנהיגות "הלכה למעשה", יבנו ויגבשו את חזונם האישי, יבנו תכנית ל"מיזם מנהיגות" של ממש בחייהם, החל משלב החשיבה והתכנון ודרך שלב הביצוע, ההתנסות והלמידה תוך קבלת תמיכה ומשוב בונה ומעצים הן מן הקבוצה והן מצוות המאמנים והחונכים בתכנית, יועצים ארגוניים, מנחי קבוצות ומאמנים בצוות החברה.

המשתתפים גם ייחשפו ויכירו באופן אישי מנהיגים ומובילי שינוי מתחומים שונים בחברה הישראלית, דמויות מופת שעשו זאת ובאו לשתף !

התכנית כוללת 2 שלבים:

 • LTP-1: מנהיגות מא' ועד ת'- יסודות בפיתוח מנהיגות: כלים ותיאוריות מולטי-דיסציפלינריות, לצד חקירה פנימית, פיתוח מודעות וחשיבה.
 • LTP-2: מנהיגות הלכה למעשה- מימוש והגשמה הלכה למעשה של הכלים שנלמדו בחלק הראשון, תוך הרחבה מתמדת של התכנים וקבלת ליווי, אימון ומשוב קבוצתי ואישי לאורך התהליך.
התכנית ניתנת להנחיה במגוון מסגרות:
 • במסגרת פנים ארגונית, כתכנית פיתוח מנהלים
 • ארגון יכול לשלוח לתכנית באופן פרטני עובדים ומנהלים לקבוצה מעורבת
 • התכנית נפתחת פעם בשנה לקהל הרחב
מלגות:
כחלק מחזון החברה ומחויבותנו לשינוי חברתי, בכל תכנית הנפתחת לקהל הרחב ישנו מספר מוגבל של מקומות המיועדים לפעילים חברתיים ומנהיגים קהילתיים, חינוכיים ואחרים, מנהיגים בפועל או בפוטנציה בעלי חזון לשינוי חברתי, כלכלי, חינוכי וערכי מעורר השראה, שישתלבו בתכנית במסגרת של מלגה, מלאה או חלקית.
חלק ממימון המלגה מתאפשר בשיתוף עם לקוחותינו מן המגזר העסקי.


חדשות ועדכונים
 • מצטרפים חדשים ומשמעותיים למעגל הלקוחות של לוטם פז
  ברכות לחברות "אלקטרה", "קוים תחבורה ציבורית", "מפעלי חבל מעון", "ועידת התביעות" ו"החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי" על הצטרפותם למשפחת לקוחותינו ! ברוכים הבאים !
 • מתחם "מנהיגות רוחנית מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"
  גאים לבשר כי גם בחוהמ"פ הקרוב נרד כמנהג המסורת לנגב ל"אשרם במדבר" למתחם "מנהיגות רוחנית" מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"- 5 ימים של סדנאות מנהיגות, העצמה והתפתחות אישית, מתחם מפגשי קואצ´ינג אישיים ועוד. מוזמנים !
 • מחזור שלישי ל LTP
  המחזור השלישי של תכנית המנהיגות LTP "מנהיגות משנה עולם" מבית לוטם פז יועצים יוצא לדרך ! הקורס יתחיל באוקטובר הקרוב, נותרו מספר מקומות אחרונים למעוניינים !
 • ברכות לחברת ´חשמל ישיר´ על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !
 • סדנה חדשה למנהלים מבית לוטם פז יועצים
  סיכום שנה ובנייה יעילה של תכנית עבודה לשנת 2015, בקלות, פשטות והנאה ! פרטים במשרד 03-6850044
 • ברכות ליועץ ארגוני רום שיבי להולדת התאומים מאיה ואוהד !
 • ברכות לאגודה למען החייל על הצטרפותם לחוג לקוחותינו !
  שמחים וגאים ללוות אתכם בתהליך לבניית ´חוסן צוותי´ בבתי החייל ברחבי הארץ
 • ברכות ליועצת ארגונית ליאת שפירא מצוות החברה להולדת בתה הילי !
 • גאים לבשר על תחילת המיונים לתכנית המתמחים ביעוץ ארגוני מבית לוטם פז יועצים
  בוגרים טריים או סטודנטים לתואר שני בפיתוח ארגוני/ פסיכולוגיה ארגונית המעוניינים להשתלב המחזור הקרוב של תכנית ההתמחות הייחודית שלנו מוזמנים להעביר קורות חיים דרך האתר
 • משפחת לוטם-פז יועצים מברכים את פזית זיידנברג-פורת, יועצת ארגונית מצוות החברה להולדת בתה ליאה !
 • ברכות לחברת "קוראל שירותי ים" על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !

שותפים להצלחה