ימי גיבוש ופיתוח צוותים

ימי גיבוש ופיתוח צוותים

לפעמים, מספיקה "נגיעה קלה" על-מנת לחולל קסם...

יום של חוויה, יום של חשיבה, יום של למידה, יום של תקשורת והיכרות, יום של העצמה, יום של גיבוש, יום של יצירה, חשיפה ויציאה מהשגרה,

כחלק מתהליך שינוי ארגוני, בניית אסטרטגיה, השקת קמפיין, סיכום שנה או תחילת שנה, או "סתם" בשביל לגבש, להכיר, לשבור את השגרה ולהדליק מחדש את הניצוץ...

ימי הגיבוש ופיתוח הצוותים מבית לוטם-פז יועצים הנם ימים קצרים וממוקדים של גיבוש, למידה וחוויה הכוללים סיורים ו"מיני סדנאות" חווייתיות, ביער, על חוף הים, בסמטאות העיר העתיקה או השוק, אך גם בחלל הכיתה או האולם, ההופך למשך כמה שעות לזירה של משחק, תנועה, יצירה והבעה, מקום לשיחה, ללמידה ברוח קלילה ו"קצת אחרת", להעמקת היכרות בין חברי הצוות, ל"שבירת קרח" בין העובדים להנהלה, ולמגע ראשוני עם תכנים מאתגרים שיעמיקו בהמשך...

ימי הגיבוש ופיתוח הצוותים מאפשרים היכרות ראשונית עם מגוון התכנים בהם אנו עוסקים בסדנאות הארוכות והתהליכיות, נושאים כגון תקשורת בין-אישית, מנהיגות, העצמה אישית, מוטיבציה ומניעת שחיקה בעבודה, יחסים בין אישיים במקום העבודה והתמודדות עם שינוי, ומשלבים סדנאות דינאמיות קצרות לצד הרצאות קלילות, משחקים והתנסויות שונות.

מנסיוננו רב השנים לימים אלו אפקט מתמשך של יצירת "זיכרון קבוצתי" חיובי, שבירת קרח, גיבוש ותרומה משמעותית ליחסים בין העובדים ובין העובדים למנהלים.
והם משמשים התנעה מצוינת לפרויקטים חדשים, תהליכי רה-ארגון, ציון חגים ואירועים חשובים ועוד...

ניתן לקיים ימי גיבוש שכאלו בעבור קבוצות וצוותים אורגניים או עבור כמה צוותים במקביל (בצורה אורגנית או מעורבבת), לשם יצירת והעמקת היכרות בין מחלקות, הכל תלוי בצרכים ובמטרות, ובעיקר, ברוח טובה, קלילה ומהנה.

ימי גיבוש ניתן לקיים לכמויות שונות של משתתפים, החל מקבוצות קטנות (10-20 משתתפים) ועד לקבוצות גדולות מאוד (מעל למאה וחמישים משתתפים), מחולקים לקבוצות משנה ונעים בין "תחנות" במהלך היום. 

לוטם-פז יועצים משתפים פעולה בעת הצורך עם חברה מובילה להפקת אירועים לצורך טיפול בכל הפן הלוגיסטי (אירוח, הסעות, מזון וכד'), מה שמאפשר לצוות המנחים והיועצים שלנו להתרכז ולעשות את מה שאנו יודעים ואוהבים לעשות על הצד הטוב ביותר ! 
חדשות ועדכונים
 • מצטרפים חדשים ומשמעותיים למעגל הלקוחות של לוטם פז
  ברכות לחברות "אלקטרה", "קוים תחבורה ציבורית", "מפעלי חבל מעון", "ועידת התביעות" ו"החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי" על הצטרפותם למשפחת לקוחותינו ! ברוכים הבאים !
 • מתחם "מנהיגות רוחנית מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"
  גאים לבשר כי גם בחוהמ"פ הקרוב נרד כמנהג המסורת לנגב ל"אשרם במדבר" למתחם "מנהיגות רוחנית" מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"- 5 ימים של סדנאות מנהיגות, העצמה והתפתחות אישית, מתחם מפגשי קואצ´ינג אישיים ועוד. מוזמנים !
 • מחזור שלישי ל LTP
  המחזור השלישי של תכנית המנהיגות LTP "מנהיגות משנה עולם" מבית לוטם פז יועצים יוצא לדרך ! הקורס יתחיל באוקטובר הקרוב, נותרו מספר מקומות אחרונים למעוניינים !
 • ברכות לחברת ´חשמל ישיר´ על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !
 • סדנה חדשה למנהלים מבית לוטם פז יועצים
  סיכום שנה ובנייה יעילה של תכנית עבודה לשנת 2015, בקלות, פשטות והנאה ! פרטים במשרד 03-6850044
 • ברכות ליועץ ארגוני רום שיבי להולדת התאומים מאיה ואוהד !
 • ברכות לאגודה למען החייל על הצטרפותם לחוג לקוחותינו !
  שמחים וגאים ללוות אתכם בתהליך לבניית ´חוסן צוותי´ בבתי החייל ברחבי הארץ
 • ברכות ליועצת ארגונית ליאת שפירא מצוות החברה להולדת בתה הילי !
 • גאים לבשר על תחילת המיונים לתכנית המתמחים ביעוץ ארגוני מבית לוטם פז יועצים
  בוגרים טריים או סטודנטים לתואר שני בפיתוח ארגוני/ פסיכולוגיה ארגונית המעוניינים להשתלב המחזור הקרוב של תכנית ההתמחות הייחודית שלנו מוזמנים להעביר קורות חיים דרך האתר
 • משפחת לוטם-פז יועצים מברכים את פזית זיידנברג-פורת, יועצת ארגונית מצוות החברה להולדת בתה ליאה !
 • ברכות לחברת "קוראל שירותי ים" על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !

שותפים להצלחה