שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית

שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית מחקרים רבים מצביעים על העובדה כי שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית מהווה חלק נרחב מתוך התקשורת שלנו ומתוך המסר אותו אנו מעבירים.
הן אם מדובר על תקשורת בתהליכי שירות או שימור לקוחות, הן אם במהלך מכירה או משא -ומתן, הן אם במהלך תקשורת ניהולית עם עובדים, קולגות ומנהלים והן אם בחיינו האישיים, שפת גוף והתקשורת בלתי מילולית שלנו תמיד נמצאת שם, נוכחת ומהדהדת מסר, גלוי או סמוי, רצוני או בלתי רצוני, מודע או בלתי מודע, כלפי הסובבים אותנו.

נושא שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית מהווה חלק נכבד מן הסדנאות למצוינות בתקשורת בין אישית מבית לוטם פז יועצים בפרט ומשולבות בתוך הסדנאות אותן אנו מנחים למנהלים ולעובדים בארגונים בכלל.

לאורך השנים פיתחנו טכניקות ייחודיות, מודלים, תרגילים ושיטות לאבחן ולזהות שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית בקרב הזולת וכן ליצור מודעות, הקשבה ווירטואוזיות בשימוש בשפת הגוף ותקשורת הבלתי מילולית שלנו בתוך האינטראקציות התקשורתיות אותן אנו מקיימים.

סדנאות שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית מבית לוטם פז יועצים הנן חווייתיות, מהנות, ומשתמשות בסימולציות (כולל סימולציות טמ"ס מצולמות), משחקים וחוויות לצורך למידה אפקטיבית אצל הלומד, הן ברובד השכלי, הן ברובד הרגשי, הן ברובד האינטואיטיבי והן ביכולות למימוש ועשייה 'הלכה למעשה' של התכנים והכלים הנלמדים בעבודתו ובחייו בצורה קלה, פשוטה ואינטואיטיבית.

סדנאות שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית מומלצות הן כסדנאות השתלמות מקצועית למנהלים, אנשי מכירות, שירות ושימור לקוחות והן כסדנאות העשרה וחווייה לכלל העובדים בארגון.

תכני הסדנה, התרגילים, הסימולציות והמשחקים 'נתפרים' ומותאמים ספציפית לארגון, אופיו, צרכיו וקהל היעד הספציפי (סדנת שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית במשא-ומתן תהיה שונה מסדנת שפת גוף ותקשורת בלתי מילולית בהערכת עובדים, לדוגמה...)
חדשות ועדכונים
 • מצטרפים חדשים ומשמעותיים למעגל הלקוחות של לוטם פז
  ברכות לחברות "אלקטרה", "קוים תחבורה ציבורית", "מפעלי חבל מעון", "ועידת התביעות" ו"החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי" על הצטרפותם למשפחת לקוחותינו ! ברוכים הבאים !
 • מתחם "מנהיגות רוחנית מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"
  גאים לבשר כי גם בחוהמ"פ הקרוב נרד כמנהג המסורת לנגב ל"אשרם במדבר" למתחם "מנהיגות רוחנית" מבית לוטם-פז יועצים בפסטיבל "זורבה הבודהה"- 5 ימים של סדנאות מנהיגות, העצמה והתפתחות אישית, מתחם מפגשי קואצ´ינג אישיים ועוד. מוזמנים !
 • מחזור שלישי ל LTP
  המחזור השלישי של תכנית המנהיגות LTP "מנהיגות משנה עולם" מבית לוטם פז יועצים יוצא לדרך ! הקורס יתחיל באוקטובר הקרוב, נותרו מספר מקומות אחרונים למעוניינים !
 • ברכות לחברת ´חשמל ישיר´ על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !
 • סדנה חדשה למנהלים מבית לוטם פז יועצים
  סיכום שנה ובנייה יעילה של תכנית עבודה לשנת 2015, בקלות, פשטות והנאה ! פרטים במשרד 03-6850044
 • ברכות ליועץ ארגוני רום שיבי להולדת התאומים מאיה ואוהד !
 • ברכות לאגודה למען החייל על הצטרפותם לחוג לקוחותינו !
  שמחים וגאים ללוות אתכם בתהליך לבניית ´חוסן צוותי´ בבתי החייל ברחבי הארץ
 • ברכות ליועצת ארגונית ליאת שפירא מצוות החברה להולדת בתה הילי !
 • גאים לבשר על תחילת המיונים לתכנית המתמחים ביעוץ ארגוני מבית לוטם פז יועצים
  בוגרים טריים או סטודנטים לתואר שני בפיתוח ארגוני/ פסיכולוגיה ארגונית המעוניינים להשתלב המחזור הקרוב של תכנית ההתמחות הייחודית שלנו מוזמנים להעביר קורות חיים דרך האתר
 • משפחת לוטם-פז יועצים מברכים את פזית זיידנברג-פורת, יועצת ארגונית מצוות החברה להולדת בתה ליאה !
 • ברכות לחברת "קוראל שירותי ים" על הצטרפותה לחוג לקוחותינו !

שותפים להצלחה